۱- نحوه انتخاب محصول
 

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.


این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

چنانچه از قبل مدل یا مدل هایی را انتخاب کرده اید و یا نام تجاری خاصی را برای محصول مورد نظر خود ترجیح می دهید، می توانید مستقیما به قسمت محصولات ارائه شده توسط آن نام تجاری در سایت مراجعه نموده و مدل های موجود را بررسی کنید. برای بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی کلید “مشاهده” در کنار محصولات یا بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.

پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید. درضمن، چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره رایگان تهران صنعت به شماره ۶۶۷۵۷۸۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید. امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید.

۲- نحوه سفارش محصول مورد نظر

  1. سفارش تلفنی : تماس با دفتر مرکزی و ثبت سفارش محصول 

تلفن های فروش : ۵۴۶۰۲۰۰۰-۰۲۱

  1. سفارش آنلاین محصول : پس از ثبت نام در سایت و ورود به محیط کاربری خود با انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت ، در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت تهران صنعت برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به مسئولين سفارش گيري تهران صنعت اعلام نمائيد.۳- نحوه تحویل کالا و پرداخت وجه سفارش

– سفارشات شهرستان ها بوسیله باربری ارسال خواهد شد.

– مدت زمان تحويل كالا در تهران بزرگ در روزهاي كاري بين ۱ تا ۲ روز  و ميانگين زمان تحويل برای شهرستان ها حدود ۴ الی ۵ روز کاری می باشد

هزینه ارسال کالا ها به عهده خریداران محترم میباشد

در صورت نصب توسط شرکت مبلغ ۱۰ درصد هر کالا روی هر کالا اضافه میگردد 

توضيحات مهم :

در ساعات اداري حداكثر تا ۳۰ دقيقه پس از ثبت سفارش از بخش فروش سايت با شما تماس گرفته خواهد شد. چنانچه، به هر علتی، اين تماس انجام نشد، حتما با شماره تلفن ۵۴۶۰۲۰۰۰-۰۲۱ با ما تماس بگيريد.

چنانچه ثبت سفارش در ساعات غير اداري باشد، در اولين ساعات اداري روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.سامانه تلفنی تهران صنعت : ۵۴۶۰۲۰۰۰ – ۰۲۱

پست الكترونيكي : sale [at] tehransanat.net


شماره پیامک :

فروش و خدمات پس از فروش
سامانه پيامك شرکت تهران صنعت به شماره 30005066712979 راه‌اندازي شد. مراجعین محترم میتوانند سفارشات ، نظرات، پيشنهادات  وانتقادات خود را از طريق پيامك به اين شماره ارسال نمايند.